Klimar Plus

Firma Klimar została założona w 1993 w Warszawie, w związku z rozwojem firmy w roku 2001 została przekształcona w spółkę jawną, a trzy lata później przeniosła swoją siedzibę na aleję Krakowską 222 w Łazach. W kwietniu 2007r. z w wyniku podziału firmy Klimar powstała firma Klimar Plus Mariusz Żurawski. Finalnie w 2011 roku zarejestrowaliśmy Klimar Plus Sp. z o.o.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem urządzeń klimatyzacyjnych renomowanej japońskiej firmy DAIKIN, współpracujemy również z czołowymi dostawcami urządzeń zarówno z kraju jak i z zagranicy.

Doświadczenie

Mamy ponad 20 lat doświadczenia w wykonawstwie różnorodnych instalacji w obiektach użyteczności publicznej oraz przemysłowych.

Wykorzystujemy naszą ekspercką wiedzę i praktykę prowadzenia działalności, aby dostarczać rozwiązania najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Jako przedsiębiorstwo posiadamy wysoką kulturę organizacyjną, dzięki której projekty, które realizujemy są wykonane profesjonalnie i terminowo.

Referencje

Współpracujemy z:

Nasi główni zleceniodawcy:

Kompetencje

Firma Klimar Plus oferuje kompleksowe wykonawstwo instalacji sanitarnych.
W zakres naszej działalności wchodzi doradztwo techniczne, projektowanie, dostawa i montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Projektowanie

Klimar Plus logo

Wykonujemy projekty budowlane, przetargowe oraz wykonawcze oraz świadczymy usługi w przeprojektowaniu lub zamianie urzadzeń.

Dowiedz się więcej

Wykonawstwo

Klimar Plus logo

Oferujemy kompleksowe wykonawstwo instalacji sanitarnych - wentylacji, klimatyzacji, instalacji wodno-kanalizaycjnych, centralnego ogrzewania oraz instalacji przeciwpożarowych.

Dowiedz się więcej

Serwis

Klimar Plus logo

W trosce o zagwarantowanie prawidłowego funkcjonowania zamontowanych urządzeń i instalacji świadczymy usługi konserwacji oraz serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Dowiedz się więcej

Realizacje

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Skontaktuj się z nami

O Firmie

Mamy ponad 20 lat doświadczenia w wykonawstwie różnorodnych instalacji w obiektach użyteczności publicznej oraz przemysłowych.

Będziemy zaszczyceni jeżeli Państwo dołączą do grona naszych Klientów.

Dowiedz się więcej o firmie
Poznaj naszą ofertę

REFERENCJE

Kontakt

Klimar Plus Sp. z o.o.
Stachowo ul. Sadowa 5
05-552 Wólka Kosowska

Adres siedziby:
Łazy, Al.Krakowska 222
05-552 Wólka Kosowska

Sekretariat:
tel.: +48 (22) 644 45 03
tel./fax: +48 (22) 720 25 78

mail: biuro@klimarplus.pl

Napisz do nas